הרגלים חדשים להצלחה עסקית

במאמר זה נדון כיצד אפשר לשלב את מערכת GetControl בחיי העסק שלכם, כיצד תוכלו ליצור הרגלים נכונים שיעזרו לכם לתעד יותר ולבצע מעקב טוב יותר. 

הבעיה 

אף תכנת ניהול או מערכת שנועדה לשפר את יכולות השירות\ניהול בעסק לא תוכל להביא לתוצאות של ממש אלא אם בעל העסק יהפוך את השימוש במערכת\תכנה לחלק בלתי נפרד משגרת החיים בעסק, כלומר יש לבצע הטמעה של המערכת בתהליכים הקיימים בבית העסק. 

התחילו בערב

להלן הצעה להטמעה מוצלחת של מערכת GetControl בחיי העסק שלכם, המפתח להצלחה הוא תיעוד של מתמיד של כל הפעילות העסק שלכם במערכת. 

צרו לעצמכם את ההרגל הבא : בסיום יום העבודה, הקדישו 5-10 דקות לתיעוד של כל הפעילויות שהתרחשו באותו היום. 

האירועים שכדאי לתעד :

  • לידים חדשים (לקוחות פוטנציאליים) - אם נפגשתם או דיברתם עם לקוחות פוטנציאליים, הוסיפו אותם למערכת על ידי הוספת לקוח חדש. בנוסף לרישום פרטים בסיסיים (כגון שם,טלפון,אימייל) חשוב גם לתעד את השיחה שהתקיימה עם הליד על ידי הוספת הערות בכרטיס הליד.
  • הזדמנויות עסקיות - אם במהלך יום העבודה נוצרה הזדמנות לעסקה עם לקוח קיים או ליד הוסיפו את ההזדמנות בכרטיס הלקוח\ליד (על ידי לחיצה על הוסף הזדמנות\פרויקט). דאגו לתעד את הפרטים והדרישות שהוצגו על ידי הלקוח. כל הזדמנות עסקית מאפשרת ניהול נפרד של משימות, הערות ותקציב. 
  • עדכנו שיחות עם לקוחות\לידים - אם נפגשתם או שוחחתם עם לקוח\ליד בנושא מסוים דאגו לעדכן זאת בכרטיס הלקוח\ליד על ידי רישום הערות. עדכון זה יאפשר לכם לבצע מעקב טוב יותר אחר ההתקשרויות עם לקוחות, חיזור אחרי לידים. בנוסף צרו משימות מתאימות בכרטיס הלקוח\ליד. סגרו משימות שטופלו על ידי לחיצה על ה V ליד המשימה. 
  •  עדכנו פרויקטים - בדומה ללקוחות ולידים תוכלו לעדכן הערות ומשימות לכל פרויקט בנפרד. דאגו לתעד את העדכונים על ידי הוספת הערות, צרו משימות וסגרו משימות שטופלו על ידי לחיצה על ה V ליד המשימה. 
  • עדכנו את תזרים המזומנים שלכם - אם נסגרו עסקאות והתקבלו כספים או רכשתם מוצרים או שירותים לטובת העסק תוכלו לעדכן זאת בלשונית תזרים המזומנים. שימו לב שכל פרויקט מאפשר ניהול עצמאי של הוצאות והכנסות. 


המשיכו בבוקר 

התחילו כל יום עבודה בכניסה למערכת GetControl, בדף תמונת מצב תוכלו לראות את רשימת המשימות, לידים וההזדמנויות העסקיות הדורשות את טיפולכם. התמקדו במשימות הדחופות ביותר (לכל משימה יש דד-ליין או תאריך יעד). 

בעזרת דף תמונת מצב תוכלו להתמקד במשימות החשובות ביותר ולטפל בהן קודם, בנוסף תוכלו לראות ססטוס של כלל המשימות בעסק על בלשונית משימות.